2016' da Out Olacak Trendler

1) Motto'lu Tişörtler 

Bir dönem hepimizin üstünde olduğu, esprili bu tatlı tişörtlere elveda demek zorundasınız çünkü artık modası geride kaldı. 
2) Kürklü Ayakkabılar

Geçtiğimiz yıl tasarımcılar ayakkabıdan, çantaya birçok aksesuarda kürk kullandı. Ama her şey gibi bu kürklü ayakkabılarında modası geçmiş durumda. 3) Dev Marka Tişörtler

İlk olarak bu akımı başlatan Celine markasıydı. Ve gayette kabul edilebilir durumdaydı. Sade ve tek. Ama bir süre sonra bu gittikçe yayılmaya başladı ve fazlalaştı. Şimdide giderek azalmasını dileyerek yeni yıla girmeye hazırlanıyoruz.


4) Micro Boy Çantalar

Çok şirin diye birçoğumuzun bayılarak aldığı bu çantalar, maalesef ki kullanışsız üstüne birde artık trend değil. Ben her zaman ufak çantalar tercih edenlerdenim minyon tipli olduğum ve koca çantalar sevmediğim için ama bu çantalar fazlasıyla bize ufak bayanlar. O yüzden out !
5) Orta Boy Botlar
2015'de en çok karşımıza çıkan ayakkabı modellerinden biride kalın topukları ile orta boy botlar. Bu botlar diz kapağı ile bilek arasında bitmekte. Genellikle kısa paçalı bol pantolonlar ile kombin yapılan bu botlarda bacakların üst kısmını çok sardığı için zamanla üst kısım gevşeme yapmakta. Bu da onu haliyle kullanışsız ve rüküş yapmakta. 
6) Tütüler
Pek de sevmediğim bu trendin son bulması halinde artık kız çocukları rahat bir nefes alabilirler. Tütüler sadece onların bayanlar ...
7) PlatformPlartfomlardan nefret ediyorum. Evet bu bir gerçek, bu kadar yürümesi zor olan ama bayanların rahat bulduğu bir ayakkabı daha yok. Bu trendin bitişini özellikle kutluyorum. Her yeri sarmış durumda ama artık out bayanlar !

8) Çoraplar İçeri Ayakkabılar Dışarı
Bir trendin bitişine hiç bu kadar üzüleceğimi sanmazdım. Hem çok eğlenceli hemde bu kadar yaratıcı olabileceğimiz bir trend daha yoktu 2015'te, İngiltere'den yayılan bu trend dilerim ki yeniden trend olur. Ama 2016' da olmayacağı kesin.

9) Soğuk Gri

 2015 boyunca instagramda orda burda gördüğümüz bu saçlar Rusya'dan yayılarak Türkiye'ye de sıçradı. Ama fazla yükseğe sıçrayamadığı gibi sadece çok açık tenlilere yani tamda trendin yayıldığı Rus kadınlarına daha çok yakışıyor. Bırakalım öyle kalsın.

10) PencerelerSeksi ve gizemli bu eteklerde aşırı kullanımdan dolayı baydı. Bütün markalar yaptı ve her yere yayıldı bu yüzden nerde çokluk orda ... :)  diyerek ;


MUTLU YILLAR DİLİYORUM :))))


Yorumlar

MOST POPULAR