MiNiMaL ÖrGü MiNiMaL KoMbİn
Bilen bilir, örgü son zamanlarda çok trend oldu. Özellikle podyumlarda çok görmeye başladık. Kış gelmek üzereyken gardırobunuza ne tarz örgü modeller almanız gerektiğini, var olanları nasıl değerlendireceğinizi ve nasıl kombinleyeceğinize dair ipuçları vermek isterim. Eğer bol kazaklarınız ve dar pantolonlarınız varsa kesinlikle bu kombin size göre. Çünkü bu aralar kazakları içeri tıkıştırmak moda.

Kış geldi diye eteklerden vazgeçmek yok tabi kide. Örgü kazaklarla kombinleyerek şık olabilirsiniz.


Hep moda olan şu boyuna kazak bağlama olayı klişe olmuş değil hatta çok cool. bu cool görünüme sahip olabilmek için 2 adet örgü parça yeterli, biri boynunuza biri de üstünüze.
Örgü elbise giydiğinizde belinize ekose gömlek bağlayarak sokak modasına uyabilir ve sadelikten uzaklaşabilirsiniz. Dizüstü çizmeler yada dizüstü çoraplarla tam bir kolej görüntüsü yakalayabilirsiniz.

 Geçen sezon baştan aşağı jean modayken bu sezon baştan aşağı örgü diyoruz.

Eğer beğenmediğiniz ve bol gelen kazaklarınız varsa elinize makası alın ve istediğiniz açıklıkta yanlardan yırtmaç bırakın. Yaratıcılık size kalmış. Kazakların altına Gömlek veya t-shirt giyerseniz daha ciddi bir hava yakalabilirsiniz. Ofis ve iş görüşmeleri için ideal.


Örgü hırkasız asla olmaz diyenlerdenim. Sokağa çıkarken bu salaş görünüm kesinlikle benim favorim.

Yorumlar

MOST POPULAR