2015-2016 FALL - WİNTER TRENDSGÖKKUŞAĞI MANTOLAR

Podyumlarda gördüğümüz ve şimdi de sokaklara taşacak olan bu trende iyi bakın, uzun ve rengarenk mantolarla kışın sıcacık olurken aynı zamanda cool gözük.
80'S HİTS

Hangimiz eskileri özlemiyor ki ? Ama 80'lerin ayrı bir ruhu var. Çılgınlık üzerine kurulu yıllar. Bakıldığında temelde kesin bir çizgisi yoktur. Saçmalıklar ve delilik dolu tasarımlar karşınızda içinden çekip çıkarmak size kalmış.
VİNTAGE DESENLER

Birbirinden zengin ve lüks desenler, işlemeler modern gotik tarz ile birleşiyor ve ortaya harika sonuçlar ortaya çıkıyor.


NEW-VİKTORYEN

Kraliçe Viktorya'yı bilmeyen yoktur herhalde. Yüksek yakalar, danteller, gotik görünüme yakın looklar, zarif ama çekici kadınlar yaratan bir moda düşünün. Kraliçe Viktorya'nın modern dönüşü !

GLAM (PARILTI)

Pul ve payetli şeyleri genelde çok şaşalı buluruz bu yüzden de gündüzleri giymeyiz. Ama devir değişti, artık pul ve payetleri gündüzde giyebiliriz. 70'lerin çılgın parlak dünyasına hoşgeldiniz.
PANTOLON-CEKET İLİŞKİSİ

Hayatımızın her anında bulunan takımlar bu sonbahar ve kışın gözdesi oldu. Birbirinden renkli, eğlenceli, feminen, casual her tarzda takıma rastlamak mümkün podyumlarda.PATCH WORK

Zıt renklerin, dokuların, desenlerin oluşturduğu bu trend yine bir 70' ler trendi adı altında ortaya çıktı. Biraz salaş biraz asi ruhu olan bu trend soft rock sevenler için ideal.ASYA ETKİSİ

Zengin bir tarihi olan Asya modaya konu olmuş durumda. İnce detayları harika renkleri ve Asya'nın paha biçilemez halı kilim desenlerine benzer harika tasarımlar.Yorumlar

MOST POPULAR