Sindirella  Sindirella, Chris Weitz'in yazdığı ve Kenneth Branagh'ın yönettigi 2015 yapımı İngiliz-Amerikan romantik fantezi filmidir. 

 Baş rollerini Lil James (Sindirella), Richard Madden (Prens), Cate Blancehtt (Üvey Anne) paylaştığı film 13 Mart 2015'te vizyona girdi. Vizyona girmeden Sindirella kostümü ve ayakkabısı ile ilgi çekmeye başlamıştı. 18 Ocak'a kadar kostüm ve ayakkabısı Chadstone Alışveriş Merkezi'nde Tifanny ve Co. da sergilendi. 


Kostüm ve ayakkabı tasarımı için Swarovski ve Academy Award® sahibi kostüm tasarımcısı Sandy Powell bir araya geldi.Cinderella karakterinin giyeceği kristal ayakkabıları tasarlayan Swarovski ve Powell 150 saat çalıştıktan sonra 6 tane model çıkarabildiler ve aralarından seçilen yukarıdki fotoğrafta olan ayakkabı seçildi.
Ayakkabıda Swarovski Crystal Blue Aurora Borealis kaplaması kullandı.
             Powell ve Swarovski aynı zamanda filmin kostümleri, mücevherleri, aksesuarları, saç, makyaj, peruk ve elbiselerini de hazırladı. Mükemmel bir ortaklığa imza atan bu harika ikili harika bir sonuç ortaya çıkardılar. Belirtmeden geçilmeyecek bir ayrıntı daha; Swarovski ayakkabıda 1.7 milyon kristal kullandı.Yorumlar

MOST POPULAR